Електромонтажні роботи під ключ. Електрика для дому

електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи – один з найбільш відповідальних етапів в будівництві і ремонтних роботах.

Потрібна електрика під ключ? Компанія «360 Protect» якісно виконає електромонтажні роботи у Львові: виїзд фахівця для підготовки договору, комплексна робота від проектування до здачі об’єкта в експлуатацію, гарантія безпеки і якості! Працюємо з юридичними, а також з фізичними особами.

Електромонтажні роботи під ключ включають в себе:

 • Проектування системи електропостачання;
 • Комплекс електромонтажних робіт;
 • Пуско-наладку підключеного обладнання;
 • Оформлення документації по об’єкту.

Щоб бути впевненим у безпеці і при виникненні проблем не переробляти все, важливо роботи по електриці довірити професіоналам.

Які роботи ми виконуємо?

 • планування і прокладання кабелів та проводки, прихованої або відкритої, за бажанням замовника;
 • підведення електрики до об’єкта;
 • демонтаж старих електротехнічних комунікацій;
 • встановлення і підключення приладів обліку електроенергії, систем автоматичного захисту, вимикачів і розеток, регулювання їх роботи, перенесення з одного місце в інше, а також повне їх видалення;
 • монтаж і підключення освітлення;
 • професійне підключення електроустановок, обладнання та приладів;
 • монтаж і компоновка одного або декількох щитів;
 • установку громовідводів і монтаж контуру заземлення,
 • монтаж низькострумових мереж (телевізійних, телефонних, інтернет-кабелів)
 • інші електромонтажні роботи.

Хочете замовити електромонтажні роботи під ключ, щоб зробили якісно, ​​оперативно і надійно? Наша компанія виконує свою роботу у відповідності з усіма вимогами і стандартами, що гарантує високу якість виконаних робіт і безпеку кожного проекту. Ми беремося за проекти будь-якої складності і виконуємо їх у встановлені терміни.

Наші переваги:

 • Висока якість роботи і надійність.
 • Професійний досвід і кваліфікація співробітників: роботи проводять атестовані фахівці.
 • Підбір оптимального рішення для кожного проекту.

Як ми працюємо

Прийом заявки

Перший етап нашого співробітництва починається з прийому заявки. Ви можете зв’язатися з нами телефоном, зробити замовлення через сайт або написати електронного листа.

Консультація по телефону

Після отримання заявки ми зв’язуємося з вами для уточнення обсягів і деталей роботи, розраховуємо попередню вартість і погоджуємо час виїзду фахівця на місце проведення робіт.

Виїзд фахівця

Наш фахівець приїжджає до вас, проводить точний розрахунок обсягу та вартості послуг. При укладанні договору виїзд фахівця безкоштовний.

Підписання договору

Укладаємо договір, в якому прописуємо точну вартість робіт і терміни їх виконання.

Виконання та приймання робіт

Ми виконуємо електромонтажні роботи в обумовлені терміни, готуємо об’єкт до приймання. Здача-приймання робіт і остаточний розрахунок.

Що впливає на вартість монтажу електрики під ключ?

Ціна залежить від багатьох факторів:

 • необхідності підведення електрики до об’єкта,
 • проектування і узгодження електромонтажних робіт,
 • обсягу робіт і складності об’єкта.

Ціни на монтаж електрики «під ключ» можуть значно відрізнятися, виходячи з типу, складності та масштабу передбачуваних робіт. Щось можна розрахувати і оцінити відразу, наприклад, заміну розетки або автомата, а щось фахівець зможе оцінити, тільки приїхавши на місце і ознайомившись з ситуацією безпосередньо, а також поспілкувавшись із замовником і дізнавшись його бажання і переваги в даному питанні.

електрика під ключ

Фахівці «360 Protect» зможуть розрахувати вартість електромонтажних робіт після врахування всіх деталей та виїзду на місце.

Електрика в квартирі та офісі під ключ

Послуга «електрика в квартирі під ключ» в обжитому приміщенні включає демонтаж старого обладнання, усунення неполадок. Про знос мережі в старому будинку свідчать неодноразові неполадки в системі електропостачання комерційного чи житлового приміщення. Відновити енергобезпеку квартири чи офісу, забезпечити функціональність техніки допоможе повна заміна проводки.

Оптимальний варіант – електрика в новобудові під ключ. Ремонтні роботи тільки плануються і можливо оперативно втілити будь-які бажання замовника.

Електрика під ключ на дачі і в приватному будинку

Монтаж комунікацій на дачі, в заміському будинку відрізняється від прокладки кабелю, проводів в квартирі, офісі. Першим завданням в такому випадку є підключити приміщення до джерела електрики, яке зазвичай знаходиться далеко від будинку.

Наші електрики виконають за бажанням клієнта прокладку кабелю під землею, в траншеї або з опорою на стовпи. Професійний підбір матеріалу з потрійною ізоляцією і захисним покриттям (від вітру, палючого сонця, морозу, вологи, пошкоджень) забезпечить безперебійну роботу електромережі.

Функціональність комунікацій на великій відстані забезпечать сучасні технології монтажу і багатофункціональне обладнання.

На сьогоднішній день жодний капітальний ремонт в будинку не обходиться без монтажу електропроводки і електроустаткування. Навіть, якщо ви задумали проведення косметичного ремонту, і при цьому живете в давно збудованому будинку, то вам бажано замінити електричну проводку. Справа в тому, що в старих будинках проводився монтаж електропроводки алюмінієвими проводами, термін служби яких становить 20 років, до того ж, вони не розраховані на великі навантаження сучасних побутових приладів.

Якщо ви вирішили зробити електромонтажні роботи самостійно, то важливо заручитися підтримкою фахівців в питаннях якісної електрифікації приміщення, оскільки втручатися в електричні мережі самостійно може бути вкрай небезпечно. Звичайно найкраще, якщо і підключення великих побутових приладів ви також довірите фахівцю, який допоможе відрегулювати подачу струму і зберегти вашу техніку робочою на довгі роки.

Комплекс електромонтажних робіт для «розумного будинку»

Перед початком електромонтажних робіт бажано замовити проект електропостачання. Це дозволить максимально точно визначити побажання замовника. Не варто забувати що система розумного будинку це конструктор, який можна зібрати під себе індивідуально як завгодно. Можна виконати просте управління освітленням з різних джерел, або можна перетворити свій будинок, нафарширований всілякими датчиками, камерами, в щось фантастичне. Більшість людей зазвичай вибирає можливість управління освітленням, розетками, іноді опаленням. Виходячи з цих вимог багато виробників стали випускати приймачі і передавачі керовані по gsm, bluetoos, радіо каналу, або через інтернет за найдоступнішими цінами. Багато систем можна комбінувати для максимального результату.

«360 Protect» пропонує монтаж, наладку і продаж систем розумного будинку. Наші фахівці готові допомогти вибрати відповідне рішення розумного будинку для кожного клієнта індивідуально. Отримати всю необхідну інформацію можна за телефонами зазначеними в контактах.

Як вибрати електрика

Для того щоб ваша електромережа служила довгі роки, ставитися до монтажу важливо грамотно та відповідально.

Щоб всі роботи були проведені акуратно і на довгі роки, важлива не тільки закупівля якісних матеріалів, але й грамотний монтажник, який зможе правильно все встановити, давши гарантію на свою роботу.

Не раз бували ситуації, коли люди віддавали величезні гроші за євроремонт своєї квартири, а з часом їх проводка починала давати збій, коротити, що приводило до непоправних наслідків, наприклад до пожежі.

А все через те, що недбайливий електрик, який встановлюв проводку в цій квартирі, щось неправильно розрахував, а десь і взагалі просто забув прокласти потрібний кабель. А десь переріз дроту не відповідав потрібним вимогам.

електрик-монтажник

Для того, щоб з вами такій ситуації ніколи не сталося, важливо знати як вибрати грамотного електрика.

Ось основні поради, які допоможуть вам вибрати грамотного фахівця:

 • Людина, яку ви хочете найняти має хороші рекомендації
 • У нього професійний інструмент
 • Має великий досвід електромонтажу
 • Запропонує вам кілька різних варіантів того, як все зробити саме у вашому випадку
 • Прислухається до ваших побажань, але пропонує найбільш правильний варіант
 • Його робота оплачується вище середнього, на електриці не варто економити

Найкращий спосіб для того щоб знайти потрібного фахівця, прочитати рекомендації на спеціалізованих сайтах або отримати поради від сусідів, які скористалися його послугами.

Ніколи не потрібно шукати електриків, які беруть за свою роботу надто мало. Адже часто це відбивається на якості виконуваних ними робіт. Орієнтуватися слід на середні ціни по ринку.

Найнижчі ціни у тих, хто реально халтурить. Вибираючи для себе спеціаліста, не забудьте розпитати його про кваліфікацію, про досвід роботи, про майбутні гарантії. Також, зверніть увагу який попит є на даного фахівця в мережі, адже, як правило, у грамотних майстрів є черга. Адже з такими людьми частіше домовляються заздалегідь, але повірте хорошого фахівця варто почекати.

Ви завжди можете скористатися нашими послугами по облаштуванні електромережі у вашому домі чи на підприємстві. У нас працюють перевірені та відповідальні спеціалісти.

 

Call Now ButtonЗателефонувати зараз