Охоронна сигналізація. Ціна монтажу системи для квартири, дому, офісу

охоронна сигналізація

У квартири, приватні будинки чи офіси нерідко проникають злочинці з метою заволодіння майном, або ж бажаючи нашкодити господарям. Не менш часто грабіжники не тільки забирають цінні речі, а й псують то майно, яке не можуть забрати. Щоб відчувати безпеку та спокій за своє майно, зробити власну оселю неприступною фортецею під час тривалого від’їзду, практикується встановлення сигналізації в будинку з миттєвим виїздом охоронної служби. Такий спосіб захисту житла – надійний помічник в питаннях охорони власного майна від таких випадків:

 • злом вхідних дверей;
 • розбиття скла;
 • проникнення в житло людей, без відома господарів.

Види охоронних сигналізацій

За принципом побудови система сигналізації може бути

 • дротова;
 • бездротова;
 • адресна сигналізація.

Кожен вид охорони має свій спектр переваг, недоліків, особливостей застосування, які ми коротко розглянемо.

Провідна сигналізація – найдавніша в компанії охоронних систем. У свій час їй не було ніяких альтернатив. У деяких випадках навіть сьогодні вона знаходиться поза конкуренцією за рахунок надійності (звичайно за умови якісного монтажу) і відносно низької вартості обладнання. Для невеликих об’єктів, де є можливість безболісно прокласти з’єднувальні дроти та кабелі, сигналізація цього виду може виявитися найбільш придатним варіантом.

Адресна система охоронної сигналізації може передавати інформацію про стан датчиків як провідним способом, так і по радіоканалу. У першому випадку з’єднання всіх сповіщувачів можна виконати однією лінією зв’язку, оскільки кожен сповіщувач має свій унікальний номер та може однозначно ідентифікуватися приймально- контрольним приладом. Таким чином, ми маємо стабільне з’єднання всіх компонентів системи при порівняно невеликих витратах на монтаж сигналізації. Устаткування, правда, обійдеться трохи дорожче ніж в традиційному виконанні. В цілому система цього типу надзвичайно вдало підійде для середніх та великих об’єктів різної конфігурації.

Бездротова охоронна сигналізація по суті своїй є адресною системою, що використовує для передачі даних радіоканал. Єдиною перевагою є відсутність всіх видів робіт, пов’язаних з прокладанням проводів. Мінуси такої системи:

 • висока вартість обладнання;
 • невелика дальність дії (відстань від охоронного датчика до приладу);
 • можлива нестабільність в роботі при високому рівні електромагнітних завад.

Особливості встановлення сигналізації

Встановлення сигналізації в будинку чи офісі – серйозна та відповідальна робота, немає загальних єдиних правил і параметрів для установки, монтаж будь-якого охоронного комплекту залежить перш за все від планування житла і від типу обраної захисної системи. Крім того, встановлюючи сигналізацію в будь-якому приміщенні, слід виходити з таких критеріїв:

 • зручне розташування тривожної кнопки, щоб в разі необхідності максимально швидко викликати охорону;
 • миттєва активація звукового сигналу проникнення;
 • наявність і оперативна активація датчиків.

Самостійна установка сигналізації

Установка сигналізації – процес трудомісткий та відповідальний, настійно не рекомендується встановлювати сигналізацію самостійно, адже тільки професіонал зможе встановити всі датчики та комплектуючі відповідно до всіх необхідних вимог електромеханіки. У наш час охоронними системами займається велика кількість фірм, які готові надати послуги фахівців в даній області.

Консультанти нашої компанії розкажуть все, що вас цікавить, допоможуть вибрати якісний комплект охоронної сигналізації для дому чи офісу.

Монтаж сигналізації для дому

Найголовнішим вимогою встановлення сигналізації в будинку є монтаж всіх комплектуючих пристроїв виходячи з вимог виробників сигналізаційних комплексів. Кожен пристрій має розташовуватися на строго відведеному для нього місці, яке встановлюється в залежності від його функцій, впливу на нього умов і факторів. Датчики та інші пристрої на території, що охороняється, повинні встановлюватися в місцях, відведених для них за проектом, а впоратися з такою роботою непрофесіоналові не під силу. Якщо охоронна система сигналізації в домі буде працювати на основі провідної системи, важливо дотримуватися правил безпеки, вести дроти так, щоб вони не пошкодилися через побутові причини (волога, механічні пошкодження кабелю і т.д.). Крім того, дроти охоронної системи не повинні заважати у повсякденному житті.

Сигналізація для дому, приватного будинку
Сигналізація для дому, приватного будинку

Для приватного помешкання можна використовувати GSM сигналізацію, але можемо запропонувати сучасну систему – «Розумний будинок», що стає все більш популярною на ринку систем безпеки. Ця високотехнологічна система може розпізнавати несанкціоноване проникнення і повідомити про це.

Сигналізація для квартири

Для охорони квартири можна придбати комплект охоронної сигналізації, що подає сигнал при небезпеці, або пультової, що відправляє сигнал на пульт в охоронну організацію. Вона захистить від зламу дверей, вибивання вікон і проникнення зловмисників в квартиру. Експерти рекомендують проводити монтаж системи охоронної сигналізації для квартири, що підключена до пультової охорони, яка повністю контролює всі приміщення. Якщо ж грошей не так багато, можна обрати автономну GSM сигналізацію, що одночасно включає сигнал тривоги і сигналізує господаря, відправляючи повідомлення на його телефон.

Сигналізація для квартири
Сигналізація для квартири

Встановлення сигналізації для офісу

Залежно від масштабів офісного приміщення, ступеня небезпеки несанкціонованого вторгнення, фінансових можливостей замовника, багатьох інших нюансів, від яких також залежить ціна охоронної сигналізації для офісу, можна вибрати будь-який з наступних видів:

 • Звукова сигналізація з оповіщенням в масштабах об’єкта та прилеглої території. Метою такого різновиду є привернення уваги осіб, які перебувають в офісі і в безпосередній близькості від нього. Цей тип може бути ефективним в тих ситуаціях, коли в приміщенні відсутні дорогі матеріальні цінності, якщо поблизу регулярно присутня велика кількість людей, або в зоні чутності знаходиться відділення органів правопорядку.
 • Охоронна сигналізація з автодозвоном, що передбачає дзвінок або відправку смс-повідомлення на зазначені номери в разі виявлення небезпеки. Такий формат набагато частіше застосовується для охорони офісів, де спеціально призначається один або кілька відповідальних співробітників, готових оперативно передати отриманий сигнал органам захисту правопорядку або приватним охоронним службам. Однак даний тип сигналізації для офісу, ціна якого відноситься до категорії помірних розцінок, підходить в основному для одиночних приміщень невеликого обсягу з відсутністю підвищеного ступеня небезпеки несанкціонованого вторгнення.
 • Пультова офісна сигналізація є найнадійнішим і ефективним способом захисту приміщення від зловмисників. Тут сигнал тривоги надходить безпосередньо в пункт локації групи швидкого реагування, і співробітники прибудуть на місце за лічені хвилини. Природно в цьому випадку вартість сигналізації для офісу на порядок вище, ніж в попередніх варіантах. Однак в рамках середнього та великого бізнесу, де в основному застосовується даний спосіб захисту майна, така різниця буде практично непомітною.
Сигналізація для офісу
Сигналізація для офісу

Ціна встановлення сигналізації у Львові

Встановлюємо за помірними цінами охоронні системи сигналізації для квартир та офісів у Львові, надійна охоронна сигналізація для дому та бізнесу. Ми допоможемо не тільки встановити сигналізацію в будинку, але й вивести тривожну кнопку на пульт компанії. Перевагою 360 Protect є якісне обладнання та команда професіоналів, здатна реалізувати проект будь-якої складності!
Вартість установки охоронної сигналізації важко, практично неможливо визначити без хоча б короткого опису об’єкта. Існує ряд нюансів, які потрібно врахувати, перш ніж назвати замовникові ціну. Ви можете зателефонувати нашими менеджерам, а вони приблизно оцінять вартість установки охоронної сигналізації на Вашому об’єкті.
Велике значення при визначенні ціни встановлення охоронної сигналізації має ступінь захищеності об’єкта, його площа, поверховість будівлі, кількість вікон, дверей, протяжність периметра, а також виробник обладнання. Можуть бути різні варіанти установки охоронної сигналізації. Можна виходити з бюджету виділеного на безпеку, або виходячи з максимальної ефективності охоронної системи. Рішення завжди приймає замовник, ми тільки можемо порадити та попередити його, які підводні камені зустрінуться йому на шляху створення своєї системи безпеки. Наш багаторічний досвід, наявність професійних співробітників, гарантують Вам отримання необхідного результату за помірною ціною.
Якщо порівнювати ціни пристроїв, що передають сигнали по дротах, з бездротовими, не виникає сумнівів в тому, що останні дорожче. Це обумовлено технічною складністю пристроїв бездротового зв’язку. Але не варто при цьому забувати, що вартість системи охоронної сигналізації складається не тільки з ціни його обладнання, але і з вартості монтажних робіт. Однак, наприклад, прокладання кабелів зв’язку в уже експлуатованих приміщеннях досить обтяжливо, а також дорого. Використання в цьому випадку GSM або радіоприладів дозволяє уникнути більшої частини монтажних робіт, що дає можливість заощадити і частину грошей та час. Крім того, вдосконалені сучасні безпровідні пристрої відрізняються надійністю зв’язку та низькою енергоємністю.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз