Монтаж електропроводки для дому та офісу

монтаж електропроводки

Монтаж електропроводки проводиться в новобудовах або вже обжитих квартирах, коли потрібна заміна старої проводки на більш безпечну. Розведення прводки включає прокладку кабелів і підключення розеток, світильників.

Будь-яке сучасне житло або офіс важко уявити без електрики, тому що електроживлення необхідно для всіх побутових приладів, необхідних для комфортного життя. Для забезпечення правильного навантаження на мережу, грамотного розведення проводки і прокладки кабелю завжди необхідно звертатися до послуг фахівців. Монтаж електропроводки – це процес, який вимагає спеціальних знань, інструментів і навичок.

Майстри виконають на ваше замовлення повну або часткову заміну проводки. Повна необхідна, зазвичай, в старих приміщеннях, які будувалися до 1990 року. Часткова, в аварійних ситуаціях або при зміні проекту електромережі.

Причини заміни електропроводки

Ніколи не варто чекати моменту, коли почнуться збої електропостачання. Як і будь-які побутові речі, дроти не можуть служити вічно. Заміна проводки потрібно в наступних випадках:

 • нагрівання кабелів;
 • деякі ділянки проводки прогнили або потріскалися;
 • часте спрацювання автоматики в щитках.

Заміну також варто проводити в тих випадках, коли планується підключення потужного електричного обладнання або навантаження на мережу не передбачає кількість підключеної побутової техніки.

Як ми працюємо

 • Отримавши від замовника проект по електриці, перевіряємо, що з існуючої електропроводки (в новобудові) задовольняє новим проектом.
 • Погоджуємо з замовником питання по існуючій електропроводці (залишаємо її, повністю демонтуємо, частково демонтуємо).
 • Маючи ці дані, надаємо кошторис по роботі та матеріалах.
 • Визначаємо шляхи прокладки трас проводів, узгоджуємо їх з замовником (монтаж можна здійснювати як по стелі, так і по стінах).
 • Погоджуємо з замовником висоту установки розеток і вимикачів (при відсутності проекту)
 • Погоджуємо питання по встановленню розподільного електрощита (чи необхідна його установка в квартирі, місце його установки).

Ціна на монтаж електропроводки

Ні один, навіть найдосвідченіший майстер не вкаже точну вартість на плановану роботу. Підсумкова ціна електромонтажних робіт повністю залежить від обсягів і від непередбачених ситуацій, які можуть виникнути несподівано. Але ось кілька пунктів, які точно вплинуть на чек:

 • загальна довжина кабелю;
 • спосіб укладання: зовнішній (по поверхні стін або стелі), внутрішній (в штробах стін) або монтаж в кабель-канали. Зовнішній тип дешевший, тому що вся укладка проводиться після ремонтно-оздоблювальних робіт.
 • кількість точок під розетки, вимикачі та освітлювальні прилади;
 • загальне навантаження на електромережу. Від цього пункту залежить збірка щитка, яка зазвичай вважається як окрема послуга, яка вимагає багато часу.

Для того, що б виконати монтаж електропроводки необхідно, провести підготовчу роботу для прокладки і кріплення електрокабеля. Наші фахівці надають всі види послуг, пов’язані з монтажем не тільки в квартирі і будинку, але і в виробничих приміщеннях. Вартість роботи на електрику під ключ залежить, від обсягу і типу монтажу.

Крім того  на ціну монтажу буде впливати саме розміщення об’єкту

 • Установка внутрішньої електропроводки, проводиться всередині приміщення, вона не передбачена для експлуатації на відкритому просторі.
 • Монтаж зовнішньої електропроводки, виконується на відкритому повітрі за межею приміщення, як правило, це підключення до електропостачання.

Монтаж електричних проводів в будинку з цегли і бетону

Тут слід звернути увагу на те, чим будуть вирівнюватися стіни, якщо це гіпсокартон, монтаж потрібно проводити до його кріплення, вимикачі і розетки встановлювати по закінченню малярської роботи. Якщо стіни вирівнюють штукатуркою, монтаж роблять до закінчення штукатурної роботи, для чого штроблять канал для проводки і роблять отвори під коробки і підрозетники. Установка вимикачів, розеток проводиться на чистову, по закінченню малярської роботи.

Монтаж електропроводки в дерев’яному будинку

Зазвичай виконується відкритим способом. Приховані монтажні роботи проводяться в тому випадку, якщо будинок каркасний. При виконанні відкритого монтажу, проводку ховають різними декоративними прикрасами, щоб її не було помітно. Варто відзначити, електромонтаж в будинку з дерева, повинен проводиться належним чином, щоб згодом не відбулося загоряння.

Монтаж електричної проводки в квартирі

Електромонтажні роботи в квартирі, виконуються майже аналогічно як в будинку з цегли і бетону. Різниця в тому, що важко руйнувати стіну з армованого бетону. Тому, якщо підлога з бетонної стяжки, проводку можна прокласти під нею. Якщо стяжки немає, доцільно буде провести дроти по стелі.

Способи монтажу внутрішньої електричної проводки:

 • Прихований монтаж – електрокабель приховують під підлогою, підвісною стелею, в штробах. Зазвичай такий монтаж виконується за схемами, якщо робота виконана якісно, ​​знайти кабель без схеми неможливо. В такому випадку провід підводять до вимикача обов’язково вертикально і ведуть його до центрального блоку.
 • Відкритий монтаж – проводи прокладають на поверхні стіни або стелі.
 • Комбінований монтаж – кабель прокладають прихованим і відкритим способом, такий електромонтаж дуже поширений, оскільки не завжди є можливість користуватися одним способом.

Щоб замовити заміну проводки або повний її монтаж, зверніться в нашу компанію, зателефонуйте або залишіть заявку на сайті.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз