Системи керування та контролювання доступу

система контролю доступом

Системи контролю доступу забезпечують вирішення цілої низки завдань в області безпеки, підтримання дисципліни на підприємстві, контролю над відвідинами території, що охороняється. Найпростіші системи включають в себе турнікет для персоналу або шлагбаум для транспорту в поєднанні з безконтактними картами, які видаються відвідувачам. Використання таких рішень дозволяє контролювати час приходу на територію для кожного співробітника, що підвищує трудову дисципліну.
Системи контролю і управління доступом (СКУД) встановлюються не тільки на підприємствах, але і в житлових будинках. Найбільш поширеним рішенням у таких випадках є установка електрозамків на двері.
Компанія 360 Protect встановлює системи контролю доступом на підприємствах та в житлових будинках за індивідуальним проектом з врахуванням побажань замовника.

Охоронні системи для контролю доступу

СКУД – це комплекс технічних рішень, що виконують наступні завдання:

 • забезпечення та підтримання безпеки на об’єкті, що охороняється;
 • захист від несанкціонованого доступу сторонніх осіб на об’єкт або на певні його ділянки;
 • контроль відвідування об’єкта співробітниками та іншими візитерами.

Функціональність системи контролю доступу в приміщенні і на відкритій території може бути додатково підвищена шляхом застосування систем відеоспостереження, пожежної сигналізації і т.п.

Контроль і управління доступом
Контроль та управління доступом

Компанія 360 Protect поставляє все необхідне для цього обладнання, а також виконує проектування і монтаж таких систем.
Реалізуючи системи контролю доступу у Львові, ми пропонуємо:

 • як окремі компоненти таких систем, так і комплексні, повністю готові до використання рішення;
 • обладнання від вітчизняних та зарубіжних виробників;
  гарантії якості на всі компоненти;
 • грамотну допомогу у виборі обладнання відповідно до специфіки об’єкту, що охороняється, а також вимогами до організації СКУД.

360 Protect встановлює СКУД різного рівня. У складі систем можуть працювати система сигналізації, дверні доводчики, шлагбауми і замки, безконтактні карти, а також багато іншого. Ми постійно розширюємо наш асортимент, пропонуючи тільки найбільш надійні, функціональні і сучасні рішення.

Основні моменти побудови СКУД

Будь-яка система СКУД складається з наступних функціональних елементів (почнемо їх перерахування за ступенем значимості і взаємозамінності, починаючи з більш простих елементів).

 • Всі системи доступу мають ключ доступу – ідентифікатор, який необхідний для визначення прав користувача, що володіє ним. В даний час широкого поширення набули безконтактні пластикові карти.
 • Зчитувач – пристрій, необхідний для передачі інформації від ідентифікатора контролера. Залежно від місця установки, зчитувачі бувають вуличного і внутрішнього типу, є зчитувачі в вандалозахищеному виконанні.
 • Виконавчі пристрої – це замки, засувки, турнікети, хвіртки, шлагбауми та інші пристрої, які управляються контролером і закривають доступ. Вибір конкретного типу пристрою потрібно проводити відповідно до завдань, що потрібно захищати або перегороджувати.
 • Головною ланкою роботи будь-якої системи доступу є контролер, від його можливостей в першу чергу буде залежати можливості всієї системи в цілому. Всі контролери можна розділити на дві групи: автономні і мережеві.

Основні поняття і терміни в системах контролю та управління доступом:

 • Зона доступу – захищається від несанкціонованого доступу (проникнення) на об’єкт (приміщення, поверх, будівля, територія об’єкта, транспортний засіб), вхід і вихід з якого може бути здійснений тільки через точки доступу.
 • Точка доступу – вхід в зону доступу або вхід і вихід з неї, оснащений обладнанням для ідентифікації карти, ключа, коду користувача або його біометричної ознаки. У точці доступу здійснюється перевірка власника ідентифікатора на право доступу до цього району об’єкта в даний час – контроль доступу. Саме тут надається санкціонований пропуск в зону доступу, або заборону на прохід (проїзд) в разі пред’явлення невірного ідентифікатора – управління доступом.
 • Рівень доступу – сукупність точок доступу і інтервалів часу, в які певній особі або групі осіб дозволений прохід.
 • Ідентифікатор – унікальний ознака у вигляді матеріалу, що запам’ятовується користувачем коду, біометричної ознаки (відбитка пальця, сітківки ока тощо) або цифрового коду на електронному носії (електронний ключ, пластикова карта, брелок).
 • Пропускна здатність СКУД – здатність системи пропускати через задану точку доступу певну кількість людей або машин в одиницю часу.
 • Контроль напрямку проходу – процес, при якому система контролю доступу визначає в якому напрямку рухається користувач через точку доступу – на вхід або на вихід із зони доступу.

СКУД для будь-яких об’єктів

Система управління та контролю доступу СКУД може застосовуватися для забезпечення безпеки на об’єктах різних категорій.

 • Система контролю доступу в офісі дозволить фіксувати переміщення співробітників, розмежовувати доступ, підвищувати загальну дисципліну.
 • У житлових будинках такі системи використовуються для того, щоб захистити під’їзди, квартири, прибудинкові території від несанкціонованих візитів сторонніх осіб.
 • На складах однієї з головних функцій таких систем стає розмежування доступу. Це підвищує загальну дисципліну, а також безпеку зберігання товарів.

СКУД можуть мати розширену функціональність. Так, система відеоспостереження і контролю доступу дозволить не тільки обмежити відвідування, а й постійно спостерігати за об’єктом, а також зберігати відеозаписи так, щоб вони були доступні в будь-який момент. Об’єднання СКД і охоронно-пожежної сигналізації забезпечує максимальну безпеку на об’єкті, не тільки контроль над ним, але і його захист.

Щоб вибрати і купити систему контролю доступу, зв’яжіться з нашими фахівцями. Вони допоможуть підібрати оптимальне саме для вашого об’єкта обладнання, нададуть всю необхідну інформацію, а також забезпечать оперативну поставку обладнання, його монтаж і запуск в експлуатацію.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз