Локальні мережі. Побудова локальних мереж

Локальна мережа – засіб зв’язку і необхідність в будь-якому сучасному офісі. На даний момент офіси не можуть обійтися без встановлення локальної мережі, адже вона головний компонент для зв’язку між персоналом.
Локальна мережа в офісі вкрай важлива, оскільки від неї йде обмін даними, від яких залежить конкурентоспроможність компанії. Крім цього завдяки їй можна друкувати, надсилати звіти, і користуватися мережею інтернет.
Комп’ютерні мережі стали основою життя всіх компаній. Кожна локальна мережа створюється різними методами. Робоче місце з’єднується з серверами за допомогою проводів або за допомогою Wi-Fi, GPRS або Bluetooth. Прокладання локально-кабельних мереж необхідно робити дуже ретельно. Звертайтеся до нас, і фахівці 360 Protect зроблять монтаж локальної мережі в максимально стислі терміни і за оптимальною ціною.

Локальна мережа дозволить Вам:

 • налагодити швидку доставку документації в різні офіси організації в електронному вигляді;
 • забезпечити безперервну комунікацію при розробці єдиних проектів на віддалених об’єктах підприємства;
 • скористатися наявними можливостями локальної мережі для спільного доступу в мережу Інтернет, забезпечити можливість віддаленої комунікації, в тому числі в організації конференцій;
 • об’єднання точок, що використовують різні операційні системи типу Microsoft, Apple або LINUX / UNIX для спільної роботи і передачі даних;
 • дати можливість віддаленого адміністрування за допомогою використання мережевих служб;
 • надати доступ з різних точок до друкувального пристрою по мережі;
 • спільного використання додаткових сховищ інформації, включаючи архіви.

Монтаж локальних мереж у Львові

Якщо замовите в нашій компанії встановлення локальної мережі ми оглянемо вашу ІТ-інфраструктуру і зробимо розрахунок монтажу абсолютно безкоштовно!
Монтаж локальної мережі – це такий процес, який вимагає від фахівців знань і досвіду в цій справі.

Етапи монтажу локальної мережі в офісі

 • Розробка технічного завдання (ТЗ). У розробку завдання входить виявлення цілі і призначення прокладки мережі в поєднанні запитів замовника по всій системі. Коли всі деталі узгоджені, завдання віддається в проектування.
 • Проектування локальної мережі. На цьому етапі йде процес створення структурної і функціональної схем і йде подальша розробка документів – креслень і специфікацій.
 • Встановлення обладнання. Все обладнання ми монтуємо згідно з проектом і міжнародними стандартами.
 • Монтаж і налаштування локальної мережі. Подальша настройка робиться інженерами, вони поставлять всі програми, призначені для експлуатації локальної мережі.
 • Тестування. Даний етап дуже важливий для того, щоб вся система згодом працювала без всяких помилок і проблем, до того, як вона почне працювати в повній мірі.
 • Здача локальної мережі в експлуатацію. Коли всі роботи по монтажу зроблені і все протестовано, наші фахівці підготують весь комплект документів, який буде містити всі схеми, кабельний журнал та звіт про тести системи. Як правило, безліч проблем при монтажі пов’язано з тим, що замовник думає, що вже не буде розширювати мережу, а потім виявляється, що це потрібно знову робити.

Повторний монтаж локальних комп’ютерних мереж – являє собою дуже трудомісткий процес. Оскільки кабелі тягнуть «косою», то знову їх розплітати дуже важко.

Ціни на монтаж локальних мереж у Львові

Ціна на послуги залежить від таких факторів як-кількість робочих місць, матеріал перекриття і іншого. В ціну також входить вартість інтернет-розеток RJ-45, телефонних розеток, WI-FI точок доступу.
Телефонуйте нам або пишіть по електронній пошті, і ми все зробимо для вас. З нами вигідно працювати, оскільки ми на цьому ринку вже більше п’яти років, і наші фахівці можуть зробити проект будь-якого ступеня складності.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз