Розумний дім. Інтелектуальна система розумного будинку

розумний будинок, система розумного дому

Компанія 360 Protect Львів є ексклюзивним представником у Західному регіоні високотехнологічних систем розумний будинок (розумний дім) від провідних компаній MOBOTIX, digitalStrom та Simons Voss.

Можливості які надають продукти цих компаній немає жодна друга. Користувачі даних систем впевнені в довгостроковій безпеці вкладених інвестицій за рахунок безкомпромісної надійності і майже необмежених можливостей розширення інтелектуальних рішень.

Що таке розумний будинок. Інтелектуальні системи для дому

Система розумний будинок – це комплекс рішень для автоматизації повсякденних дій, який позбавить вас від рутини. Тут і побутова техніка – від роботів-пилососів до приладів, керованих із смартфона, – і системи, що контролюють все, що відбувається в домі. Все це спрямоване на поліпшення якості життя. Комфорт складається з дрібниць, а розумний будинок візьме всі дрібниці на себе. Якщо ви прокинулися вночі і пішли на кухню за склянкою води, вам не доведеться пробиратися по темному коридору в пошуках вимикача: світло загориться автоматично.

Навіщо це потрібно

Все очевидно: щоб зробити ваше життя простіше і краще. Розумне помешкання – це спокій і істотна економія.

Почнемо зі спокою. Якщо переживання про все на світі для вас звичайна справа, розумний будинок допоможе позбутися хоча б від тих тривог, що пов’язані з вашою квартирою. Чи не забули вимкнути праску? Не біда, відправте команду для розумної розетки, та тут же її знеструмить. Боїтеся, що запущена перед відходом з будинку пральна машинка вийшла з ладу і влаштувала сусідам знизу аквапарк? Нічого страшного. Якщо вона дійсно підтікає, вам про це моментально повідомить датчик протікання.
Що в підсумку: ви менше турбуєтеся через неіснуючі проблеми і звільняєте мозок від зайвих роздумів. Перевірити, як справи вдома, можна в будь-який момент за допомогою смартфона.

Тепер про економію. Багатьом ця перевага розумного дому напевно здасться сумнівною. Мовляв, яка ще економія, коли треба купити кілька датчиків, розеток та відеокамеру? Повірте, відчутна. Взяти ту ж розумну розетку – вона вміє відслідковувати, скільки енергії споживає підключений до неї пристрій. У підсумку ви можете вирахувати найбільш ненажерливі прилади й пристойно заощадити на оплаті рахунків. А скільки грошей ви збережете, якщо датчик протікання вчасно повідомить про можливий потоп, і уявити складно.
Загалом, розумний дім – затія, яка повністю себе виправдовує. Життя без зайвих тривог варто куди дорожче, ніж кілька датчиків і розеток.

Чим керує розумний будинок?

Освітлення

Включення, виключення, регулювання яскравості, сценарне освітлення, управління з планшета, смартфона, автоматично по датчику руху, присутності, освітленості, за часом доби, календарем. Створення ефекту імітації присутності.

розумне освітлення помешкання
Розумне освітлення в домі

Клімат

Управління радіаторами опалення і теплою підлогою в розумному домі автоматичне або вручну по датчику температури. Управління з планшета, смартфона, інтернет. Режими: День / Ніч / Я пішов / За розкладом.

Інтелектуальна система обігріву помешкання
Інтелектуальна система обігріву помешкання

Безпека

Датчики: диму / температури / полум’я / газу / руху / відкриття вікон і дверей / розбиття скла / охорона звичайна / охорона периметра.
Сповіщення: голосове / SMS / сиреною / вимикання припливної вентиляції і включення аварійного освітлення / сигнал в моніторингову службу.

Інтелектуальні системи безпеки дому
Інтелектуальні системи безпеки дому

Штори

Автоматичне управління шторами, жалюзями, ролетами для затемнення приміщення, для зниження високої яскравості прямого сонячного світла, для створення ефекту імітації присутності, керування за сценаріями. Управління з планшета, смартфона.

Розумні штори в кімнаті
Розумні штори в кімнаті

Інженерні системи розумного дому

 • Контроль протікання води, автоматичне перекриття кранів, оповіщення, моніторинг.
 • Управління електроенергією / контроль перебоїв енергії / контроль лічильників напрацювання / контроль струму / контроль напруги / контроль фаз.
 • Реле часу / реле контролю / пристрій плавного пуску / модульні контактори.
 • Сонячні батареї / акумулятори безперебійного живлення.

10 причин встановити розумний дім

 • Статус і сучасність власника будинку.
 • Економія електроенергії і ресурсів.
 • Узгодженість в роботі різних підсистем.
 • Можливість виправлення помилок, допущених на стадії проектування шляхом переналаштування схеми.
 • Додаткові функції, які не доступні при стандартному підході до побудови електричних систем.
 • Вільний час. Оскільки робота багатьох процесів в розумному домі відбувається автоматично.
 • Комфорт. Більш зручне управління всіма функціями. В т.ч. дистанційне.
 • Більш високий рівень безпеки розумного будинку.
 • Екологічність будинку. Відсутність паразитних струмів.
 • Внесення змін до системи без втручання в електричну проводку.

Ми перетворимо ваш будинок в розумну систему

Вам не потрібно розбиратися в роботі інженерних систем або вручну програмувати вимикачі. Розкажіть, про який будинок мрієте – а решту ми беремо на себе.

Опитування

Ви розповідаєте нам про свій будинок мрії, ми пропонуємо додаткові функції, які можуть вам сподобатися і ідеально вписуються в ваш проект. Важливо відразу визначити цілі, завдання, принципи роботи і головне – очікуваний результат.

Технічне завдання

Ми “переводимо” всі ваші побажання на мову пристроїв в розумному будинку: детально описуємо технічні рішення, які допоможуть реалізувати всі плани, а потім узгоджуємо з вами. Отримане технічне завдання ми з вами фіксуємо в договорі разом із загальною вартістю.

Проектування

Ми розробляємо детальну документацію, за якою згодом буде монтуватися ваш розумний будинок: від креслень кабельних трас до журналів навантажень.

Монтаж

Ми самостійно, або керуючи вашими підрядниками монтуємо систему: прокладаємо кабелі, підключаємося до сторонніх інженерних систем, налаштовуємо обладнання.

Запуск

У процесі запуску ми встановлюємо вимикачі, програмуємо сценарії, налаштовуємо мобільний додаток, – щоб управління розумним будинком було максимально комфортним для вас.

Сервісне обслуговування

На стадії запуску наша робота не закінчується: ми навчимо вас роботі з розумним будинком, а потім ви отримуєте гарантійне та сервісне обслуговування всієї системи.

Система «Розумний дім» на комерційних об’єктах

З огляду на те, яке поширення набула ця система в облаштуванні житла, не дивно, що і на комерційних об’єктах ця технологія широко використовується з метою автоматизації різних процесів. Наприклад, система застосовується в:

 • Офісах для контролю співробітників, для управління мультимедіа;
 • Виробничих приміщеннях для підтримки оптимальної температури, для запобігання крадіжок і інших протиправних дій;
 • Ресторанах, готелях, кафе з метою забезпечення більшого комфорту відвідувачів.

Основними цілями установки «Розумного дому» на перерахованих вище об’єктах є зниження витрат на енергію і забезпечення безпеки.

Основні пристрої і сценарії застосування системи на комерційних об’єктах

На комерційних об’єктах використовуються датчики диму і затоплення, сенсори руху, реле і диммери. Всі ці пристрої контролює центр управління, або інтернет-шлюз: він отримує і аналізує інформацію від інших приладів, а також пов’язує «Розумний об’єкт» з його власником і передає інформацію на планшет, смартфон, комп’ютер або ноутбук.
Пристрої виконують дії, прописані в сценарії – послідовності заздалегідь запрограмованих подій. Складність сценаріїв обмежується тільки фантазією власників приміщень і кількістю датчиків. Наприклад, при відсутності людей в приміщенні протягом будь-якого проміжку часу світло може відключатися автоматично. Також сценарії дозволяють налаштувати кондиціонування, вентиляцію та опалення в приміщеннях.
Системи безпеки «Розумного будинку» включають в себе такі функції, як:

 • Моніторинг дверей і вікон;
 • Пожежна, технічна та аварійна сигналізації;
 • Імітація присутності;
 • Аварійне освітлення та ін.

Потрібне встановлення системи розумного помешкання – звертайтеся в 360 Protect.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз