Копіювання заборонено

Розумний будинок. Інтелектуальні системи для розумного дому

розумний будинок, система розумного дому

Компанія 360 Protect –  ексклюзивний представник у Західному регіоні високотехнологічних систем розумного будинку (дому) від провідних компаній MOBOTIX, digitalStrom та Simons Voss.

Можливості які надають продукти цих компаній немає жодна друга. Користувачі даних систем впевнені в довгостроковій безпеці вкладених інвестицій за рахунок безкомпромісної надійності і майже необмежених можливостей розширення інтелектуальних рішень.

Що таке розумний будинок. Інтелектуальні системи для дому

Система розумний будинок – це комплекс рішень для автоматизації повсякденних дій, який позбавить вас від рутини. Тут і побутова техніка – від роботів-пилососів до приладів, керованих із смартфона, – і системи, що контролюють все, що відбувається в домі. Все це спрямоване на поліпшення якості життя. Комфорт складається з дрібниць, а розумний будинок візьме всі дрібниці на себе. Якщо ви прокинулися вночі і пішли на кухню за склянкою води, вам не доведеться пробиратися по темному коридору в пошуках вимикача: світло загориться автоматично.

Навіщо це потрібно

Все очевидно: щоб зробити ваше життя простіше і краще. Розумний будинок – це спокій і істотна економія.

Почнемо зі спокою. Якщо переживання про все на світі для вас звичайна справа, розумний будинок допоможе позбутися хоча б від тих тривог, що пов’язані з вашою квартирою. Чи не забули вимкнути праску? Не біда, відправте команду для розумної розетки, та тут же її знеструмить. Боїтеся, що запущена перед відходом з будинку пральна машинка вийшла з ладу і влаштувала сусідам знизу аквапарк? Нічого страшного. Якщо вона дійсно підтікає, вам про це моментально повідомить датчик протікання.
Що в підсумку: ви менше турбуєтеся через неіснуючі проблеми і звільняєте мозок від зайвих роздумів. Перевірити, як справи вдома, можна в будь-який момент за допомогою смартфона.

Тепер про економію. Багатьом ця перевага розумного будинку напевно здасться сумнівною. Мовляв, яка ще економія, коли треба купити кілька датчиків, розеток та відеокамеру? Повірте, відчутна. Взяти ту ж розумну розетку – вона вміє відслідковувати, скільки енергії споживає підключений до неї пристрій. У підсумку ви можете вирахувати найбільш ненажерливі прилади й пристойно заощадити на оплаті рахунків. А скільки грошей ви збережете, якщо датчик протікання вчасно повідомить про можливий потоп, і уявити складно.
Загалом, розумний дім – затія, яка повністю себе виправдовує. Життя без зайвих тривог варто куди дорожче, ніж кілька датчиків і розеток.

Чим керує розумний будинок?

Освітлення

Включення, виключення, регулювання яскравості, сценарне освітлення, управління з планшета, смартфона, автоматично по датчику руху, присутності, освітленості, за часом доби, календарем. Створення ефекту імітації присутності.

Клімат

Управління радіаторами опалення і теплою підлогою в розумному домі автоматичне або вручну по датчику температури. Управління з планшета, смартфона, інтернет. Режими: День / Ніч / Я пішов / За розкладом.

Безпека

Датчики: диму / температури / полум’я / газу / руху / відкриття вікон і дверей / розбиття скла / охорона звичайна / охорона периметра.
Сповіщення: голосове / SMS / сиреною / вимикання припливної вентиляції і включення аварійного освітлення / сигнал в моніторингову службу.

Штори

Автоматичне управління шторами, жалюзями, ролетами для затемнення приміщення, для зниження високої яскравості прямого сонячного світла, для створення ефекту імітації присутності, керування за сценаріями. Управління з планшета, смартфона.

Інженерні системи розумного дому

 • Контроль протікання води, автоматичне перекриття кранів, оповіщення, моніторинг.
 • Управління електроенергією / контроль перебоїв енергії / контроль лічильників напрацювання / контроль струму / контроль напруги / контроль фаз.
 • Реле часу / реле контролю / пристрій плавного пуску / модульні контактори.
 • Сонячні батареї / акумулятори безперебійного живлення.

10 причин встановити розумний дім

 • Статус і сучасність власника будинку.
 • Економія електроенергії і ресурсів.
 • Узгодженість в роботі різних підсистем.
 • Можливість виправлення помилок, допущених на стадії проектування шляхом переналаштування схеми.
 • Додаткові функції, які не доступні при стандартному підході до побудови електричних систем.
 • Вільний час. Оскільки робота багатьох процесів в розумному домі відбувається автоматично.
 • Комфорт. Більш зручне управління всіма функціями. В т.ч. дистанційне.
 • Більш високий рівень безпеки розумного будинку.
 • Екологічність будинку. Відсутність паразитних струмів.
 • Внесення змін до системи без втручання в електричну проводку.