Копіювання заборонено

Фізична охорона від приватної охоронної компанії

Приватна фізична охорона

Організація фізичної охорони у Львові та Львівській області є одним з пріоритетних напрямків діяльності приватної охоронної компанії 360 Protect. Ми пропонуємо розширений комплекс послуг даної сфери, і наші фахівці демонструють високий професійний рівень всіх видів фізичної охорони.
Наявний досвід діяльності в сфері безпеки дозволяє фахівцям 360 Protect надавати найрізноманітніші види фізичної охорони. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до обслуговування кожного замовника, і це дозволяє співробітникам підбирати оптимальні методи з використанням найбільш ефективних технічних засобів. При цілком прийнятною для Львова вартості фізичної охорони, нам вдається максимально задовольняти потреби і приватних клієнтів, і юридичних осіб. Надання послуг проходить на належному рівні і нормативно-правовій базі професійно підготовленими фахівцями згідно прайс-листу нашого приватного охоронного підприємства.

Надання послуг фізичної охорони об’єктів різного типу

Фізична охорона об’єктів може виконуватися, як в якості окремої послуги, так і в складі комплексу послуг із забезпечення безпеки комерційних і приватних споруд (будинки, квартири, склади з охороною, підприємства, офісні будівлі, торгово-розважальні центри та інші об’єкти). В рамках цього сервісу можливе

  • патрулювання території,
  • обслуговування контрольно-пропускних пунктів,
  • супровід окремих осіб по території об’єкта,
  • постова служба на виділених ділянках.

При цьому такий вид фізичної охорони від 360 Protect може містити послуги озброєних співробітників, якщо цього вимагає ситуація. Для тарифних планів з використанням зброї проводиться додаткова калькуляція цін, які Вам допоможе розрахувати наш фахівець.

Послуги з фізичної охорони супроводу вантажів

Наступним популярним напрямком нашої діяльності в галузі фізичної охорони є супровід вантажів для клієнтів зі Львова. Як і в попередніх випадках, наші співробітники застосовують тут найефективніші методи обслуговування. У їх розпорядженні знаходяться спеціально обладнані автомобілі, технічні засоби та озброєння. Для надання фіз охорони цього типу ми залучаємо професійних водіїв, вмілі дії яких дозволять забезпечити максимальну безпеку вантажів, що транспортуються. При цьому кожен з них – фізично підготовлений фахівець, готовий якісно і надійно доставити вантаж в цілодобовому режимі.

Охорона масових заходів і її особливості

Важливе місце серед наших послуг з фізичної охорони займає забезпечення порядку під час різних заходів масового характеру. З цією метою ми організовуємо спеціальні групи виконавців, які здійснюють таку охорону за заздалегідь розробленим проектом на підставі договору, зразок якого Ви можете запитати у наших менеджерів. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб Ваше замовлення на здійснення фіз охорони такого виду було виконане найкращим чином.

Послуги кваліфікованих охоронців: приватна охорона на будь-який випадок

Приватна фізична охорона вважається одним з найбільш затребуваних видів даного напрямку послуг від компанії 360 Protect. Тут ми пропонуємо допомогу кваліфікованих охоронців, готових прийняти будь-які заходи для захисту Вашого життя і здоров’я, а також матеріальних цінностей. При цьому більшість з них мають досвід служби в гарячих точках, що дозволяє оперативно приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях і охороняти максимально цінні об’єкти. 360 Protect гарантує максимальну безпеку для Вас, Ваших близьких, Вашого майна і бізнесу при виборі нашого сервісу особистої фізичної охорони.
360 Protect вже більше 5-ти років займається охоронною діяльністю у Львові. Ми пропонуємо вигідні ціни на фізичну охорону різних видів, надаючи кожному клієнтові докладні розрахунки вартості послуг з використанням окремого калькулятора цін для оплати за годину і за загальний період.

Подробиці Ви зможете уточнити, звернувшись до наших менеджерів.