Розумний дім. Інтелектуальна система розумного будинку

MOBOTIX

MOBOTIX – це компанія-виробник професійних камер і програмного забезпечення, що випускає власні IP-камери і аксесуари для них. У 2005 р компанія MOBOTIX вивела на ринок свою першу професійну систему управління відео, яка і сьогодні використовується на тисячах об’єктів по всьому світу. До них відносяться навіть об’єкти підвищеної безпеки, такі як в’язниці, аеропорти або футбольні стадіони, оскільки у систем MOBOTIX відсутні обмеження по кількості користувачів або камер. Професійна система управління і аналіз відео є частиною комплексної системи, яка пропонується безкоштовно і без будь-яких ліцензійних зборів.
Якісний лідер. MOBOTIX досі є єдиним виробником пристроїв потокового відео з роздільною здатністю в 1536 рядків зображення, замість звичайних 288, і з можливістю збереження відеоданих разом зі звуком. Нова технологія не тільки продуктивніше в усіх відношеннях, але і має дві вирішальних переваги: ​​вона економічніше, ніж традиційна відеотехніка відеоспостереження, і функціональніше, завдяки інтегрованому процесору і мережевому підключенню.
Висока роздільна здатність дозволяє побачити більше, але витратити менше. Використання відеокамер з високою роздільною здатністю дозволяє зберігати, в першу чергу, більш інформативні кадри, ніж при використанні звичайних камер. Одна відеокамера MOBOTIX відтворює приблизно в 30 разів більше деталей, ніж 95% всіх існуючих аналогових камер в світі. Майже у всіх застосуваннях камера MOBOTIX замінює кілька стандартних систем, тому що при однаковому розділенні технологія MOBOTIX пропонує в 4 рази більший огляд. Зазвичай для спостереження за одним приміщенням достатньо однієї камери з ширококутним об’єктивом і кутом огляду 90 °, поміщеній в одному кутку. Висока роздільна здатність деталей не тільки зменшує кількість камер, але і значно скорочує витрати на систему в цілому завдяки зменшенню довжини кабельних трас, кількості джерел аварійного електроживлення і реєструючих пристроїв.

камери Mobotix

Надійність в будь-якому кліматі. Міцний корпус, армований скловолокном, широкий діапазон робочих температур від -30 ° С до + 60 ° С, відсутність необхідності у вентиляції і обігріві, а також відмова від механічних рухомих деталей – ось на чому заснована стовідсоткова надійність камер MOBOTIX в будь-яких умовах експлуатації: від заполяр’я до пустель Саудівської Аравії і тропічних боліт Флориди.

програмне зебезпечення Mobotix

Універсальність: від дачі до аеропорту. Камери MOBOTIX, завдяки масштабованості конфігурацій і високій продуктивності, підходять і для величезних об’єктів, таких, як аеродроми, і, завдяки вбудованим функціям керованої реєстрації, збереження, управління сигналами тривоги і телефонії, для невеликих комерційних і приватних об’єктів.

обладнання Mobotix

Call Now ButtonЗателефонувати зараз