Встановлення систем безпеки

Встановлення систем безпеки у Львові

Компанія 360 Protect займається встановленням систем безпеки у Львові. Роботу по монтажу та технічній підтримці ведуть досвідчені інженери. Встановлюємо

 • камери відеонагляду,
 • системи сигналізації,
 • контроль доступу,
 • локальні мережі,
 • домофони.

У нас працюють фахівці з прокладання та введення в експлуатацію кабельних систем і локальних мереж. Гарантуємо якість і надійність виконаних робіт, оперативність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. В ході підбору обладнання для монтажу, кожен клієнт отримує грамотну консультацію фахівців, які знають переваги кожного елемента системи безпеки.

Монтаж систем безпеки

Для надання найвищого рівня сервісу клієнтам співробітники 360 Protect регулярно підвищують професійну кваліфікацію. Зростання забезпечується регулярним вивченням нового обладнання і технологій, що з’являються на ринку систем безпеки. Крім того, фахівці систематично вирішують технічно складні і неординарні завдання безпосередньо на об’єктах. Ми пропонуємо вам проектування комплексних систем безпеки, установку, обслуговування і ремонт.

Що таке система безпеки?

Забезпечення захисту приватної власності можливо двома способами.

 • Перший – наймання професіоналів, що спеціалізуються в галузі охорони, що володіють фізичною силою і необхідними вміннями.
 • Другий спосіб – комплекс заходів, що обмежують доступ до території та особистої інформації за допомогою спеціалізованого обладнання.

Подібні системи безпеки передбачають як системи нагляду, так і блокуючі засоби та сигналізацію. Крім встановлення, дані системи необхідно регулярно перевіряти, щоб уникнути їх некоректної роботи. Ми дбаємо про безпеку наших клієнтів і проводимо обслуговування системи комплексної безпеки.

Необхідність в охороні виникає не тільки у власників заміських будинків. Складські приміщення, організації, продуктові та ювелірні торгові точки також потребують встановлення системи промислової безпеки, що дозволяє зберегти товари і документацію. Для комерційних об’єктів важливо провести проектування систем безпеки. Проект – основа безпеки підприємства.

Відеонагляд, як елемент системи безпеки
Відеонагляд, як елемент системи безпеки

Призначення системи безпеки

Зростаюча потреба в обладнанні, що забезпечує безпеку, пояснюється необхідністю контролювати доступ на територію, що охороняється і отримати захист від ряду потенційних загроз:

 • Спроби викрадення комерційних таємниць або майна організації;
 • Дія вандалів;
 • Підрив репутації організації;
 • Рейдерство;
 • Виникнення небезпечних для майна і життя ситуацій – аварії, пожежі;
 • Моральні та матеріальні збитки.

Важливо розуміти, що на 100% уникнути вторгнення допоможуть тільки комплексні системи безпеки. Наявність лише сигналізації або відеоспостереження знижує рівень захищеності приміщень. Перше завдання – забезпечення контролю доступу. Для того важливо визначити оптимальне обладнання, що повністю відповідає потребам.
Краще рішення – поєднання 3 видів пристроїв:

 • Механізми огорожі – блокатори, турнікети, шлагбауми;
 • Пропускні пристрої, що розпізнають обличчя і номери автомобілів;
 • Пристрої управління, що захищають периметр від злому і несанкціонованих проникнень.

Інтеграція систем безпеки з системою управління «розумний дім»

Особливість інтеграції системи безпеки з системою управління «розумний дім» полягає в наступному. Система безпеки може інтегруватися з системами телебачення, телефонного зв’язку, аудіо та  відео,  системами електропостачання та електроосвітлення, а також з іншими інженерними системами заміського будинку або котеджу.

Що дозволяє дане технічне рішення? В результаті цієї інтеграції відеозображення з домофона може транслюватися на телевізорах в будинку в момент виклику. Виклик з домофону або сигнал тривоги може транслюватися також в систему мультирум, сповіщаючи госодарів. Управляти відкриванням вхідних дверей можна, використовуючи домашній телефон і т.д. Перераховувати отримані додаткові функції системи безпеки і наводити приклади можна довго. Про це краще поговорити з нашими фахівцями по телефону або особисто при зустрічі в нашому офісі.

Інтеграція систем безпеки з системою «розумний дім»
Інтеграція систем безпеки з системою «розумний дім»

Переваги комплексного підходу

Автоматичні елементи пов’язані між собою і відрізняються багатофункціональністю. Ця можливість максимально важлива для великих міст, таких як Львів, де охорони потребує не тільки приватна власність, а й великі промислові комплекси. Автоматизована система виграє в порівнянні з роботою охоронців через людський фактор. Люди можуть втомитися, відволіктися, і в цей момент територія залишається незахищеною.

360 Protect пропонує монтаж комплексних систем безпеки під ключ.

Система комплексної безпеки забезпечить збереження не тільки майна, але і життя і здоров’я. Також, обладнання суттєво економить вкладення, позбавляючи вас від необхідності щомісяця платити зарплату охоронцям. Також ми пропонуємо проектування, обслуговування та ремонт систем безпеки.

Сервісне обслуговування

Для забезпечення подальшої безвідмовної роботи ми виконуємо сервісне обслуговування створених технологічних систем безпеки на своїх об’єктах.

При встановленні систем безпеки для будинків, котеджів, квартир, офісів і ресторанів компанія «360 Protect» використовує обладнання провідних світових фірм-виробників.

Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз