Пультова система охорони

Пультова охорона

Пультова охорона служить для забезпечення безпеки стаціонарних об’єктів, таких як магазини, офіси, кафе, котеджі та ін. Із застосуванням сучасних охоронних систем. Виходячи зі специфіки об’єкта охорони і поставлених завдань, наші експерти розробляють індивідуальне рішення, оптимальне з точки зору ефективності та мінімізації витрат замовника. Зазвичай в комплект входять датчик відкривання дверей, датчик руху, клавіатура і контрольна панель, необхідні для роботи системи. Що важливо – сигнали тривоги з усього обладнання надходять на станцію моніторингу.
Надійність пультової охорони об’єкта забезпечується застосуванням професійного обладнання, як в системі сигналізації, так і в моніторинговому центрі, а також наявністю групи швидкого реагування, що складається і співробітників, які пройшли спеціальну підготовку і мають необхідний досвід.

Пультова охорона від 360 Protect

Цінуйте спокій і безпеку? Звертайтеся до нас, і ви обов’язково вирішите проблеми з охороною вашого майна! Багаторічний досвід дозволяє обслуговувати клієнтів на високому рівні, піклуючись про їхнє майно. Співпраця з компанією 360 Protect – абсолютна гарантія збереження вашого майна і відчуття безпеки!
Відсутність ризику втрат і псування майна – ось основні причини звернення до нас багатьох наших клієнтів. Вклавши кошти в установку в своїй квартирі, заміському будинку охоронної системи і поклавшись на досвід професійної компанії, ви завжди можете бути впевнені в безпеці вашого житла, майна!

Спокій і впевненість у завтрашньому дні – пультова охорона від компанії 360 Protect працює для вас і вашої родини!

Повний комплекс послуг охорони приватних будинків і нерухомого майна в багатоповерхових будинках забезпечується за допомогою установки спеціалізованого охоронного обладнання. Надійна охорона об’єктів забезпечується за рахунок впровадження внутрішніх і зовнішніх охоронних систем, підключених до цілодобового оперативного пульту групи швидкого реагування.
Кожна охоронна сигналізація або система має обов’язковий набір розширених можливостей і список додаткових особливостей, які забезпечують можливість працювати в різних режимах в залежності від призначення, умов і особливостей використання конкретної охоронної сигналізації. При необхідності використовується кілька різних видів сигналізацій і датчиків різних типів спрацьовування.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз