Розцінки на електромонтажні роботи. Що впливає на вартість

розцінки на електромонтажні роботи

У компаній, що спеціалізуються на електромонтажних роботах, майже ніколи не публікуються точні ціни ремонту або реконструкції електричних мереж. Це пов’язано з тим, що прайс на електромонтажні роботи враховує різноманітність операцій, оперує різними одиницями виміру.

Компанія «360 Protect» здає об’єкт під ключ, а тому розцінки на електромонтажні роботи залежать від об’єму робіт. Для прикладу вартість робіт

 • для міської квартири – від 5 тис. грн
 • для приватного будинку – від 10 тис. грн

Що входить в реальну вартість робіт

Для монтажу електричної мережі або заміни електропроводки електромонтажники проводять ряд операцій:

 • демонтують стару електропроводку (при ремонтах і реконструкціях);
 • штроблять кабельні канали;
 • укладають, закріплюють, ізолюють електрокомунікації;
 • заробляють штроби;
 • монтують електроарматуру (вимикачі, щитки, розетки, світильники);
 • встановлюють захисні пристрої.

Крім цього, як правило, в базові розцінки на електромонтаж багатьох компаній не включаються отримання дозвільної документації на проведення робіт, розробка проекту та електромонтажних схем. Нескладно зрозуміти, що прокладка комунікацій по бетонної стелі або в броньованих кабельних каналах складніша, ніж електропроводка під гіпсокартоном. Нішу під монтажну або розпаєчну коробку легше вирубати в пористому вапняку, ніж в міцному залізобетоні.

Індивідуальне проектування електромонтажу

Середні (типові) ціни на електромонтажні роботи можна застосувати тільки для нескладних квартирних ремонтів або прокладки електропроводки в стандартних новобудовах. Реконструкція просторої міської квартири, перебудова офісу, будівництво заміського будинку відносяться до ускладнених інженерних завдань, вимагають індивідуального проектування. Грамотний проект, створений за побажанням замовника, може передбачати сотні монтажних точок, кілька ступенів автоматичного захисту.

В результаті вартість електромонтажних робіт може бути розрахована тільки після узгодження проекту, що враховує протяжність електрокомунікацій (вимірюється в погонних метрах), кількість монтажних точок, матеріали стін, складність установки автоматичного обладнання.

Чому вигідно працювати з нами:

 • Первинний виїзд і консультація – безкоштовно!
 • Гарантія на всі види робіт від юр. особи
 • Максимально низькі ціни
 • Працюємо з фіз. особами і юр. особами, з ПДВ і без ПДВ

Чому клієнти обирають «360 Protect»

Вибираючи компанію, якій клієнт збирається замовити потрібні послуги, він хоче дізнатися не тільки вартість робіт по електриці, але і її якість.

Тобто

 • з’ясовує кваліфікацію персоналу
 • досвід співробітників
 • задає десятки питань консультантам
 • шукає відгуки колишніх замовників.

Одне з важливих запитань, яке обов’язково зацікавить будь-якого клієнта не тільки про розцінки послуг електрика але і про гарантії. Адже жодна компанія не стане працювати «вхолосту» або в збиток. Значить, якщо гарантії є і більш того – надаються надовго, то тут впевнені в якості своїх послуг. І в тому, що фахівцям не доведеться переробляти вже виконану роботу, втрачаючи на цьому час і ресурси.

Компанія надає тривалі гарантії на всі види замовлених у нас електромонтажних робіт.Тому що ми впевнені у високій кваліфікації наших співробітників та якості виконуваної роботи.

Ціни на електромонтажні роботи в компанії «360 Protect» порівняно невисокі і цілком доступні. Телефонуйте, і наш фахівець приїде до вас і проконсультує безкоштовно!

При потребі ми задаємося питанням: “скільки коштують послуги електриків, електромонтажних робіт або які розцінки на послуги електрика” і зовсім не обов’язково перегортати купу сайтів в пошуках кращих цін, коли ми пропонуємо вам якісну роботу за поиірною ціною.

Запрошуйте нашого фахівця для більш детального огляду Вашого приміщення і складання кошторису.

Від чого залежить вартість електромонтажу

Вартість визначається рівнем складності і обсягом робіт по монтажу електропроводки. Перш ніж приступати до монтажу, слід розробити попередній план електрифікації. Для цього знадобиться зробити розмітку стін, і визначити місця розташування майбутніх розеток, розподільних коробок, вимикачів та інших атрибутів проводки.

Одним з головних чинників у визначенні ціни на електромонтажні роботи також є площа будинку і планування приміщень. При бажанні за індивідуальним проектом вимикач можна закріпити на будь-якій висоті від плінтуса. Далі на базі плану прокладання проводки, проектувальник зробить детальне технічне креслення і визначить граничне навантаження на мережу. Такий проект на 100% відповідає нормативним вимогам до електрифікації житлових і інших приміщень.

Оптимальним варіантом виконання електромонтажу в будь-якому приміщенні є укладання проводки і супутніх модулів в будинку з чорновою обробкою стін, оскільки для прокладки кабелів необхідно проводити штроблення. Якщо в приміщенні чи квартирі вже є чистове оздоблення з наклеєними шпалерами або пофарбованими стінами, то кабель розміщують в полімерному коробі. Однак помітність цього захисного пластика може знизити якість обробки інтер’єру.

Залучати до роботи варто виключно кваліфікованих електриків. Самостійно здійснювати електромонтаж в заміському будинку або міській квартирі не доцільно.

І пам’ятайте, не варто економити на вашу зручність і безпеку, особливо якщо мова йде про складні електромонтажних роботах.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз