GSM бездротова сигналізація для будинку

GSM безпровідна сигналізація

Охоронні GSM-системи сигналізації для будинку – це досягнення століття нових технологій. Тільки уявіть собі, що не так давно наші будинки охороняли лише замки і собаки. Тепер їм на зміну прийшли пристрої, що дозволяють сповіщати власника про вторгнення, навіть якщо він знаходиться далеко: в іншому районі, регіоні або місті. Наша компанія встановлює безпровідні системи сигналізації GSM, які працюють з новітніми технологіями.
Така система надсилає повідомлення про несанкціоноване проникнення на територію, що охороняється за допомогою відправки GSM-сигналу, використовуючи безпровідну технологію.
Безпровідна сигналізація GSM для будинку складається з:

 • Датчиків;
 • Контрольної панелі;
 • GSM-модуля;
 • Додаткового обладнання.

Зверніть увагу! GSM сигналізація для будинку – не тільки система оповіщення, яка доведе до відома про порушення кордонів приватної території, аварійної ситуації у вигляді горіння, задимлення, витоку або відключення електрики. Сигналізація для дачі з керуванням через мобільний додаток може керувати будинком дистанційно: включати обігрів, освітлення, полив, вести відеоспостереження.

Принцип дії безпровідної GSM сигналізації

В вашому приватному будинку встановлюються спеціальні датчики, що реагують на рух, температуру, звук, розбивання скла або інші ознаки тривоги.
Коли датчик спрацьовує, до вас на телефон або на пульт охорони приходить повідомлення про те, що у вашій оселі відбувається щось недобре. Ця система оповіщення дозволяє своєчасно оповістити про факт проникнення на територію і максимально запобігти негативним наслідкам.
Можлива інтеграція з іншими побутовими приладами в будинку і активація додаткових функцій системи. Так, можна підсилити функціональність, підключивши мікрофон або відеокамеру для прослушки і спостереження за приватною територією в період відсутності її власника. А також придбати додатково сирену і прожектори, що спрацьовують у разі тривоги.

Увага! Якщо зловмисники проникають в будинок, коли там є хто-небудь з домочадців, використовується тривожна кнопка для екстреного виклику охорони.

Перевага перед іншими засобами охорони

Зрозуміло, що, якщо вибирати між наявністю і відсутністю сигналізації в приватному будинку, вибір очевидний на користь першого. Сирени або світлові сигнали здійснюють на злодіїв психологічний тиск, проте не можуть сповістити власника про небезпеку, якщо він знаходиться далеко. Тому GSM сигналізація для будинку з оповіщенням по телефону кращий варіант.
Однак є інші сигналізації, не менше дієві, на перший погляд. У чому тоді перевага GSM сигналізації для будинку?

 • Простота установки. Безсумнівним перевагою GSM-системи перед провідними сигналізаціями є відсутність кабелів, які можна пошкодити або знищити.
 • Своєчасне оповіщення. GSM сигналізація для дачі з відеокамерою пошле MMS або SMS повідомлення по стільниковому зв’язку.
 • Оповіщення декількох користувачів. Так, системою передбачена розсилка тривожних повідомлень на кілька мобільних номерів. У разі відсутності мережі у одного з абонентів, інформація дійде до іншого.
 • Зворотній зв’язок. Можливо не тільки отримання повідомлень від системи, але і управління нею на відстані, дистанційно.
 • Дальність дії. Обмеження здійснюється тільки у відсутності мережі на певній ділянці.
 • Можливість автономної роботи. Наприклад, на дачі, де в зимовий період електрика відсутня, можна користуватися акумулятором.
 • Доступність в плані ціни. Купівля, установка і робота системи не вимагає надмірних витрат для власника, забезпечуючи повноцінний захист від непомітного проникнення в приватний будинок.

Недоліки:

 • Помилкові спрацьовування. Правда, ця проблема зустрічається у всіх типів охоронних сигналізацій.
 • Сигнал від GSM модуля можна заглушити. Останнім часом ця проблема особливо актуальна. «Глушилки» є у вільному продажу, а це значить, що зловмисникам ніщо не завадить відключити охоронну систему.
 • У разі відключення стільникового зв’язку, модуль, навіть залишаючись включеним, не зможе відправити господареві будинку сигнал про спрацювання датчиків. У разі якщо пристрій живиться від електричної мережі, відключення електрики теж може вплинути на його роботу (на більшості моделей є додатковий акумулятор, який може підтримувати автономне живлення).
 • У деяких випадках може відбуватися затримка сигналу. Зазвичай це відбувається через перевантаження серверів стільникових операторів (особливо в свята).
 • Мабуть, головний недолік GSM сигналізацій в тому, що, при її спрацьовуванні, користувачеві доведеться самостійно реагувати на сигнал. Це не так зручно і не завжди безпечно.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз