У вересні в Києві пройшла виставка CEE 2019

Consumer Electronics & Entertainment (CEE) 2019 – це великомасштабна виставка електроніки, електротехніки, ігор, розваг, DIY (зроби сам), STEM (наука, технологія, інженерія і математика) технологій і електротранспорту в Україні. Виставка пройшла недавно в Києві, і в ній взяли участь більше ста лідерів світової індустрії.

Було організовано спеціальний великомасштабний показ продуктів системної інтеграції. Учасники познайомились з сучасними рішеннями для уніфікованих комунікацій, відеонагляду, бездротового зв’язку, мережевої безпеки, відеоконференцій, технологій у хмарі, безпеки та багатьох інших продуктів, заснованих на робочих станціях, серверах і системах зберігання, активному і пасивному мережевому обладнанні, системне і прикладне програмне забезпечення, поставляється ERC – професійної дистриб’юторською компанією України.

Тематичні розділи виставки:

 • IT / Електротехніка
 • Транспорт / Електротранспорт
 • Побутова техніка / Техніка для дому
 • Іграшки / Товари для дітей

Продукти та рішення від більш ніж трьох десятків виробників – світових лідерів на ринку системної інтеграції – були представлені на стендах корпоративних IT-рішень CEE 2019.

Основні факти:

 • Загальна вартість демонстраційного обладнання в області системної інтеграції складає до 500 тис. доларів США.
 • Топ-30 системних інтеграторів продемонстрували свої кращі рішення.
 • Було привезено більше 1 000 кг демонстраційного обладнання;
 • 46 комплексних рішень для підприємств були продемонстровані на площі 600 кв. м.

Зони рішення:

 • Індустріальні рішення: на стенді було представлено обладнання для побудови таких систем, як відеоспостереження з інформуванням по основним критеріям і параметрам (пожежа, газ, рух, спектр світла і т.д.), безперебійна система харчування, інженерний пульт оператора автоматизованої системи виробництва, безпечна Wi-Fi мережу, інформаційна безпека всіх пристроїв на виробництві, система контролю доступу працівників до робочої зони, захист мережевого і серверного устаткування в складних умовах. Також, було продемонстровано як повинен виглядати працівник такої галузі і засоби зв’язку і комунікацій.
 • Медичний центр: на стенді було представлено відеоспостереження IP-камерами з аналізом кількості пацієнтів в окремих зонах, доступ за допомогою біометричного зчитувача по відбитку пальця і ​​система озвучування, сенсор для контролю рівня кисню в палатах, антибактеріальна фурнітура та пульт медсестри / лікаря / пацієнта, система конференц-зв’язку cisco з можливістю дистанційного консультування пацієнтів.
 • Cloud Office: на стенді було продемонстровані рішення, що забезпечують можливість роботи з документами в знайомому інтерфейсі додатків Office, а також хмарні електронної пошти, календаря та контактів, забезпечивши захист від вірусів і спаму. Було продемонстровано бізнес рішення для відеоконференцій “все в одному”, які дозволять обмінюватися повідомленнями, організовувати зустрічі або здійснювати дзвінки кому завгодно з будь-якої точки в будь-який час. Також було продемонстровано CRM-систему, яка пропонує можливості і функції, що дозволяють компаніям значно підвищити продажі.

Поширити або вподобати це