Розумний дім. Інтелектуальна система розумного будинку

Dahua

Dahua – один з найбільш перспективних брендів на ринку відеоспостереження. Більше 2000 розробників задіяні компанією для розробки новітніх систем відеоспостереження, серверних частин, програмного забезпечення. Dahua Technology – це не тільки один з флагманів з виробництва охоронного обладнання, але і провідний розробник нових технологічних рішень для відеоспостереження. Як показала звітність компанії за останні роки, не менш 10% доходу корпорації витрачається на дослідження інноваційних технологій. Починаючи з 2016 року, компанія входить в п’ятірку світових лідерів в сфері систем безпеки.

Dahua

Асортимент обладнання для відеоспостереження Dahua

 • Відеореєстратори: цифрові (IP) і аналогові високого дозволу (HDCVI);
 • Камери відеоспостереження Dahua – IP і HDCVI виконані у вигляді пристроїв: в звичайному корпусі, купольному, циліндричній, з поворотними PTZ приводами;
 • Цифрові відеодомовфони і супутнє обладнання;
 • Пристрої для ОПС і СКУД.

Як стверджують фахівці, пристрої для систем відеоспостереження Dahua прості в установці і не вимогливі до зовнішніх умов при експлуатації. Вони прості в підключенні й подальшому обслуговуванні, тому користуються популярністю, як у професійних інсталяторів, так і у приватних осіб, що виконують усі роботи самостійно.

При цьому варто пам’ятати, що доцільно використовувати готові комплекти відеонагляду Dahua. Це гарантує повну сумісність всіх пристроїв, а так само знизить ціну в порівнянні з покупкою окремих компонент.

Встановлення систем відеонагляду Dahua

Одне з важливих умов стабільної і коректної роботи системи безпеки – грамотна установка камер Dahua. Особливості та правила процесу залежать від декількох факторів:

 • тип обладнання;
 • особливості конфігурації об’єкта;
 • розміру контрольованої території;
 • рекомендації виробника по установці приладів.

Перед тим, як монтувати камери відеоспостереження Dahua, ми проектуємо оптимальну схему їх розташування. Головна мета – забезпечити спостереження за максимальною площею. На підготовчому етапі також розробляємо стратегію укладання кабельної лінії, розглядаємо необхідність в підключенні додаткового обладнання – підсвічування, детектора руху, мікрофона.

Укладання кабельної лінії – відповідальний процес, від якого багато в чому залежить стабільність і швидкість передачі сигналу.

Основні моменти роботи:

 • відстань до силового кабелю не повинно бути менше 50 см, щоб уникнути перешкод і низької якості сигналу;
 • для захисту проводів застосовують гофротруби;
 • вита пара – оптимальний варіант при монтажі аналогового типу відеосистеми на відстань понад 100 м.

У цифрових камерах відеоспостереження трансляція відео та живлення устаткування відбувається по одному дроту. В аналогових моделях для цього використовують два різних кабелі.

Для охоплення всієї території з використанням мінімального числа камер відеоспостереження необхідно грамотно спланувати точки їх розташування. На відкритій території пристрої відеофіксації слід розташувати над входом, паркуванням, в гаражі, по периметру ділянки. Всередині приміщення камери зазвичай фіксують на сходових майданчиках, в зонах особливої секретності, на вахті.

При установці камер відеоспостереження намагаємося дотримуватися таких правил:

 • При можливості маскуємо прилад, розташовуючи його в прихованих нішах будівлі.
 • Кожна камера відеоспостереження має бути розміщена в зоні видимості об’єктива іншого пристрою.
 • Купольні камери відеоспостереження призначені тільки для установки на горизонтальній поверхні.
 • Для захисту від атмосферних опадів і прямих сонячних променів використовуємо козирок.
 • Оптимальна висота для кріплення обладнання – 3-4 метра.
 • Вулична камера повинна бути оснащена грозозахистом.

Вибираєте відеокамеру фірми Dahua, але не впевнені, що зможете самі встановити систему? В такому випадку ви можете звернутися до нас. Наші досвідчені фахівці можуть проконсультувати з будь-якої моделі і зробити в короткі терміни монтаж будь-яких камер.

Обслуговування та підтримка обладнання “Dahua”

Якщо у Вас вже встановлено обладнання цієї лідируючої на ринку безпеки компанії і необхідно внести корективи в її роботи або додати додаткове обладнання, наші фахівці готові Вам допомогти.

Професійний підхід до кожного проекту, запорука довговічної роботи системи і ми дотримуємося цього правила, тому кожна наша встановлена система відеоспостереження відрізняється підвищеною якістю роботи.

Підтримка системи необхідна для збереження робочого стану. Час від часу потрібно робити чистку обладнання, протирання лінз об’єктиву від забруднень і перевірку кабельних мереж.

Популярність Dahua у всьому світі

Компанія Дахуа входить в десятку провідних брендів в сфері безпеки. Системи безпеки Dahua використовуються на знакових світових об’єктах і заходах, таких як Саміт Великої Сімки, Виставка World Expo в Шанхаї, Аеропорт Шарля де Голя в Парижі, Лондонське метро та ін.

Камери Dahua користуються високою популярністю як серед приватних споживачів, так і у організацій. Саме Dahua technology стала однією з перших компаній, яка впровадила нову технологію HDCVI. Dahua Hdcvi – це камери відеоспостереження HD-якості за ціною аналогових камер. За Hdcvi – майбутнє. Вони дозволяють передавати зображення високої чіткості (до 4 Мр) з використанням вже встановлених коаксіальних кабельних мереж.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз