Розумний дім. Інтелектуальна система розумного будинку

Satel

Сигналізація Satel складається з пристроїв, ефективність яких має значний вплив на ефективність захисту об’єкта. Його можна порівняти з вартовим, який охороняє предмет і ніколи не втомлюється (на відміну від людини).

Компанія 360 Protect рекомендує сигналізацію Satel своїм клієнтам та проводить монтаж та налаштування системи для приватних помешкань та комерційних структур.

Для створення найпростішої системи нам знадобляться: пульт управління сигналізацією, пристрій управління, сповіщувачі та сигналізатори. Також будуть корисні телефонна лінія та ПК.

сигналізація Satel

Основний сегмент систем Satel складають:

 • Satel ca 4V1 – ідеально підходить для невеликих об’єктів, таких як кіоски, магазини тощо.
 • Satel ca 5 – використовується на невеликих об’єктах. Це дозволяє здійснювати їх моніторинг. Завдяки цифровій передачі з клавіатур, яку неможливо легко сфальсифікувати, вона забезпечує користувачам безпеку та спокій.
 • Satel ca 6 – сучасна мікропроцесорна панель управління сигналізацією.
 • Satel ca 10 – широкий спектр функцій, що в поєднанні з естетичними маніпуляторами робить його привабливим продуктом для захисту об’єктів середнього розміру. Сучасна мікропроцесорна панель управління, призначена для систем сигналізації про крадіжки та крадіжки.

Панель управління Satel Integra

При проектуванні пультів керування сигналізацією серії INTEGRA були використані найкращі рішення, відомі з попередніх продуктів SATEL. В результаті було створено сімейство пультів управління, які дозволяють створювати сигналізаційні системи з великими функціональними можливостями, оптимально підібраними до розмірів об’єкта, що охороняється. Вони дають змогу побудувати сигналізацію, контроль доступу, моніторинг та домашню автоматизацію. Використання флеш-пам’яті дозволяє зберегти налаштування навіть після відключення джерела живлення та оновити прошивку без необхідності розбирати панель управління.

Панель керування сигналізацією INTEGRA – це пристрій, призначений для контролю за безпекою малих, середніх або великих об’єктів. Цей нагляд не обмежується лише протизламним захистом, але також може включати контроль за належним функціонуванням об’єкта протягом дня. Стан сигналізації контролюється постійно (24 години). Порушення будь-якого з компонентів сигналізації викликає сигнал про втручання. Панель управління реагує на сигнали окремих сповіщувачів і вирішує, чи подавати сигнал тривоги.

Оскільки до панелі управління можна підключити різні сповіщувачі, тип і спосіб сигналізації залежать від прошивки панелі управління, введеної установником системи сигналізації (панель управління може по-різному реагувати на сигнал від пожежного сповіщувача і на сигнал від датчика контролю рівня води). Панель управління дозволяє згрупувати зони та підключені до них сповіщувачі у так звані перегородки та вільно визначати, який розділ контролюється. Активація будь-якого з детекторів такої групи (далі – порушення зони) може викликати тривогу.

Типи панелей управління Satel Integra:

 • Satel Integra 24, 32 – призначені скоріше для захисту дрібних предметів
 • Satel Integra 64 – призначений для захисту приміщень середнього розміру
 • Satel Integra 128 – для захисту великих об’єктів.

Основні функції

 • сигналізація про крадіжку, паніку, пожежу, технічну та допоміжну сигналізацію,
 • моніторинг – зв’язок зі станціями моніторингу (передача в режимі реального часу детальної інформації про обрані події в об’єкті, що охороняється),
 • телефонні повідомлення про сигнал тривоги – за допомогою усного повідомлення або повідомлення до пейджингової системи,
 • відповідь на телефонні дзвінки (функція захищена окремим паролем)
 • інформування користувача про стан системи,
 • управління по телефону за допомогою деяких функцій панелі управління, запрограмованих службою,
 • поточний роздрук інформації про всі або вибрані події в системі сигналізації на зовнішньому принтері,
 • контроль доступу в приміщення з дверима, обладнаними електромагнітними замками,
 • контроль правильної роботи окремих елементів сигналізації.

Satel Versa

Пульти керування сигналізацією VERSA призначені для малих та середніх установок, приділяючи особливу увагу надійності та простоті використання. У той же час їх сучасний дизайн дозволяє використовувати всі найновіші розробки в галузі безпеки – наприклад, двостороннє бездротове підключення або цифрові засоби комунікації. Панелі управління серії Versa zosТаблиці, призначені для заміни стандартних пристроїв ЦС.

Серія контрольних панелей VERSA включає три моделі: VERSA 5, VERSA 10 і VERSA 15. Ці панелі управління відрізняються лише кількістю зон на материнській платі: 5, 10 або 15 відповідно та ефективністю вбудованого джерела живлення. Усі три розширюються до 30 зон (як дротових, так і бездротових), використовують загальні клавіатури та розширювачі та використовують одне і те ж меню програмування. Це значно полегшує та зменшує витрати як на встановлення, так і на подальше обслуговування систем.

Пульти управління VERSA – це універсальні та дружні пристрої, які задовольнять потреби малих та середніх систем сигналізації. Варто також згадати цікаве рішення, представлене на панелях управління VERSA – спеціальні режими постановки на озброєння. Завдяки цій функції, кожен з двох підтримуваних розділів може бути незалежно озброєний в одному з трьох режимів: режим повного озброєння, денний режим периметра та частковий нічний режим озброєння. Для цього є спеціальні функціональні клавіші, позначені інтуїтивно зрозумілими піктограмами. Усі режими для кожної зони доступні з будь-якої клавіатури: це значно спрощує філософію роботи, забезпечуючи при цьому максимальну безпеку в будь-якій ситуації. Поєднання простої експлуатації, широких можливостей розширення та співпраці зі спеціалізованими модулями зв’язку призводить до сучасного обладнання, яке може успішно відповідати вимогам сьогоднішніх та майбутніх сигналізаційних установок.

Станції моніторингу

Станція моніторингу використовується для збору інформації з багатьох установ, обладнаних системою сигналізації. Перш за все, на станцію спостереження надсилаються сигнали тривоги, після чого на місце події надсилається група реагування. Крім того, станції моніторингу можуть отримувати інформацію про інші події, такі як відмови, постановка на озброєння та зняття з охорони тощо. Ми пропонуємо станції спостереження Satel:

 • STAM-1 – працює в системі Dos
 • STAM-2 – працює в системі Windows, система розділена на 2 програми, простіші у використанні.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз