Сигналізація Ajax. Де купити у Львові

Одним з важливих моментів в забезпеченні охорони приватних помешкань є сигналізація для дому. Часто буває достатньо лише її присутності, щоб убезпечити котедж або будинок від проникнення зловмисників. Сьогодні розумне рішення – купити охоронну сигналізацію Ajax. У Львові придбати Ajax та замовити монтаж можна у нас. Сучасні системи безпеки дозволяють контролювати її роботу віддалено. Важливо при їх виборі враховувати умови експлуатації, і які функції вона повинна виконувати.

З огляду на те, що будь-яка встановлена ​​охоронна система може бути знеструмлена елементарним відключенням електрики, до складу її обов’язково повинно входити джерело безперебійного живлення.

Краща бездротова сигналізація Ajax доступна в компанії 360 Protect!

Як організувати охорону житла

Що ж собою являють революційні охоронні системи Ajax. Система складається з центрального модуля (хаба) і бездротових датчиків. З допомогою таких інтегрованих комплексних систем проводиться повний контроль будівлі, запобігання і миттєве реагування на будь-які надзвичайні ситуації. Системи можна умовно розділити на чотири головні складові:

  • охорона периметра ділянки;
  • охорона фасадів будівель;
  • пожежна сигналізація;
  • охорона приміщень.

Системи охорони будинку здатні працювати в цілодобовому режимі. Їх робота не залежить від зовнішніх джерел живлення. Один раз витратившись на придбання обладнання для охоронної сигналізації, більше не потрібно робити ніяких вкладень. Зате всі наступні роки можна спати спокійно, створивши безпечний щит для свого житла.

Датчики руху – важлива складова охоронної сигналізації

За постановку будь-якого об’єкта на охорону і передачу сигналу тривоги, в разі небезпеки, відповідають різні датчики. Вони застосовуються при охороні квартир і приватних територій. Датчики руху охоронної сигналізації служать для того, щоб зафіксувати будь-який рух кожного об’єкта, який потрапив в зону дії детектора. При спрацьовуванні датчика руху, відбувається реагування сигналізації звуком або передачею сигналу на пульт управління.

сигналізація ajax

Чим відрізняється Ajax від інших охоронних систем?

Ajax створювався з нуля унікальним і наднадійним. Завдяки сучасному дизайну і простоті настройки і установки він сподобався як професіоналам так і кінцевим користувачам.

Мобільний додаток Ajax Security Systems для Android і IOS

Просте і функціонально додаток гарантує блискавичну роботу з пристроями Ajax. За допомогою мобільного додатку ви можете керувати системою сигналізації

Охоронні, пожежні і датчики протікання

Охоронні датчики Ajax менш ніж за секунду повідомляють про злом, пожежі або ризику затоплення. Датчики оснащені багатофакторним алгоритмами розпізнавання тривог, що зводить помилкові тривоги до мінімуму.

Інтеграція з системами відеоспостереження Hikvision і Dahua

Додаток для мобільного телефону дозволяє додати функціонал систем відеоспостереження

Монтаж без пилу і бруду

Вирішили переїхати? – Охоронну систему можна запросто перенести на нову квартиру або офіс.

Управляти сигналізацією Ajax так само легко, як і сучасним гаджетом. Все, що вам для цього потрібно, – смартфон або ноутбук і доступ в інтернет. Ви можете подорожувати, бути на роботі, надовго їхати, але точно будете знати, що вдома все в порядку.

Охоронна система Ajax не турбуватиме вас помилкові спрацьовування. Розроблені технології дозволяють фільтрувати перешкоди від протягів, кондиціонерів, музики, звуків телевізора, шуму транспорту. Електромагнітні перешкоди, засвітки, запилення і непосидючі домашні вихованці не стануть причиною спрацювання.

Монтаж сигналізації Ajax у Львові

Для ефективної установки сигналізації ajax необхідні спеціальні знання. Оскільки потрібно врахувати різні чинники. Наша компанія проводить монтаж сигналізації ajax в будинках, торгових центрах і офісах, дотримуючись усіх вимог протоколів безпеки. Для цього наші спеціалісти складають точний план-креслення розміщення і установки датчиків, щоб максимально охопити всі можливі зони проходження зловмисників по об’єкту. Наші фахівці підберуть необхідне обладнання виходячи з поставленого завдання, а також ваших фінансових можливостей. Ми не збираємося продавати вам додаткове дороге обладнання, установка якого не матиме сенсу.

Для того, щоб зробити встановлення сигналізації вам необхідно зв’язатися з нами зручним для вас способом. Фахівці виїдуть на ваш об’єкт у Львові для огляду і ознайомляться із завданнями. Після узгодження кошторису, ми приступаємо до монтажу та запуску системи сигналізації. На фінальному етапі співробітники нашої компанії перевірять правильність роботи датчиків і проведуть налаштування обладнання.

Гарантія

У разі, якщо виникли якісь проблеми, наприклад, поломка, несправність, то ми постараємося максимально швидко їх усунути. Ми надаємо гарантію на надійність кріплення елементів сигналізації, правильну настройку обладнання.

Такий сегмент ринку, як охоронні системи постійно вдосконалюється. Весь час з’являються нові розробки. Саме фахівці повинні відігравати вирішальну роль у виборі якісного обладнання, сертифікованої продукції, з гарантією її якості.

Поширити або вподобати це